Тернопільські школярі здобули десять медалей різного гатунку у Відкритому турнірі з греко-римської боротьби

0
34

У Тернополі відбувся Відкритий турнір з греко-римської боротьби на Кубок міста. Участь у змаганнях взяли команди з Хмельницького, Стрия, Рівного та Тернополя. Честь рідного міста відстоювали вихованці КЗ «КДЮСШ з греко-римської боротьби» Тернопільської міської ради.

Серед тернополян у ваговій категорії 29кг Барабаш Назар став переможцем, у ваговій категорії 32 кг Олексенко Владислав посів перше місце, а Збараський Давид був другим, у ваговій категорії 35 кг на першій сходинці п’єдесталу пошани був Зозуля Констянтин, а Бойко Матвій – на третій; у ваговій категорії 38 кг перше-друге місця розділили Топольницький Артем та Швайчук Денис; у ваговій категорії 42 кг Мандибура Матвій став срібним призером, а Білий Роман – бронзовим; також перемогу здобув Мацалап Станіслав, який виступав у ваговій категорії 66 кг.