Тернопільські школярі вибороли 4 медалі на Відкритому обласному турнірі з греко-римської боротьби памʼяті Віталія Ставського

0
7

У місті Костопіль на Рівненщині завершився відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків та серед дівчат, присвячений памʼяті кавалера ордена «За мужність ІІІ ступеня», майстра спорту України Віталія Ставського.

Участь у змаганнях взяли вихованці Тернопільської КДЮСШ з греко-римської боротьби. Школярі з Тернополя здобули чотири медалі.

Серед юнаків 2010-2011 років народження у ваговій категорії 35 кг Захар Тарасюк
(КДЮСШ, ЗОШ №19) виборов срібну нагороду, а у ваговій категорії 38 кг Матвій Кротюк (КДЮСШ, ЗОШ №6) виборов золоту нагороду.

Срібним призером у ваговій категорії 52 кг став Едуард Струс (КДЮСШ, ЗОШ №23). Та ще одне «золото» завоював Хай Юрій (КДЮСШ, ЗОШ №23) у ваговій категорії 57 кг.