Команда Почапинської ЗОШ І-ІІІ ст. стала переможцем» Козацького Гарту-2019»

0
578

Завершились традиційні щорічні змагання школярів Тернопільщини «Козацький Гарт 2019» організовані Тернопільський обласним відділенням КФВС МОНУ та Тернопільським міським центром фізичного здоров’я населення. Учасниками стали команди 11 закладів загальної середньої освіти районів громад та селищних рад, в складі яких змагались 130 юнаків та дівчат від 5 до 10 класів.

Традиційними стали і етапи змагань: стрибки на скакалці на час, стрибки у довжину з місця, човниковий біг 4х9м, естафета, яка складається з 10 етапів, а на завершення перетягування канату.

Спритність, гнучкість, сила, витривалість, спортивних характер та наполегливість проявили учасники змагань. Хоч обійшлось і без дощу, але погода стала ще одним випробуванням для школярів. Трішки пасмурно на вулиці але світло у душі, адже позитивні емоції переповнювали учасників обласної першості.

Найкраще в окремих видах проявили себе: човниковий біг – команда Гусятинського району; стрибки через скакалку – команда Зборівського району; стрибок у довжину, естафета та перетягування канату – команда Тернопільського району.

Допомагали у визначені переможців змагань судді, студенти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка на чолі із головним суддею змагань доцентом Валерієм Єднаком та заступником головного судді доцентом Андрієм Огнистим.

Після підрахунку усіх набраних очок переможцем «Козацького Гарту» 2019 року стала команда Почапинської ЗОШ І-ІІІ ст. Тернопільської районної ради (вчитель А.І.Чернецький), на другу сходинку п’єдесталу піднялась команда Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №3-гімназія ім. Р.Андріяшика» (О.В. Кирилюк). Третє місце завдяки перемозі у човниковому бігу здобули учні ЗОШ І-ІІІ ст. села Постолівка Гусятинського району (вчитель Р.Я. Гриньків).

Команди переможці та призери змагань нагородженні грамотами медалями організаторів змагань та цінними подарунками ТМ «Ласунка».

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України