Спортсмени Київщини вдало виступили на Міжнародному турнірі з плавання «Multinations Junior Swimming Meet»

0
321

У плавальному басейні «Купава» м. Бровари з 17 по 18 квітня проходив Міжнародний турнір з плавання «Multinations Junior Swimming Meet».

У змаганнях брали участь юнаки 2004 та дівчата 2005 років народження. До України приїхали спортсмени з Туреччини, Португалії, Румунії, Словенії, Чехії.

У турнірі брали участь троє вихованців Броварського спортивного фахового коледжу, які принесли шість нагород до скарбнички збірної команди України. Володимир Лісовець здобув І місце на дистанції 100 м брасом та І місце в комбінованій естафеті 4х100 м. Яна Долаврук стала бронзовою призеркою на дистанції 400 м комплексним плаванням і в естафеті 4х200 м вільним стилем. Анастасія Данилейко зайняла ІІІ місце в естафеті 4х200 м в/с та ІІ місце  в естафеті 4х100 м в/с.

Збірна команда України виборола перше місце у загальнокомандному заліку.

Київське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України