Визначилися чотири фіналісти, які розіграють першість ІІ ISF World Cool Games

0
239

Сьогодні в стінах спорткомплексу НУФВСУ пройшли естафети групового етапу. Регламентом було передбачено колову систему, при якій усі сім команд повинні були зіграти між собою. У ½ фіналу проходили чотири колективи з найкращою різницею виграних та програних забігів. Решта розіграють 5-7 місця.

Програму змагань відкривали команда України та, мабуть, найгучніша збірна цих World Cool Games команда Словенії. І маємо визнати, кращого старту годі й було очікувати, адже спортсмени продемонстрували просто таки фантастичні швидкості, чим підняли планку змагань на захмарний рівень. У підсумку у цій дуелі перемогу з рахунком 2:0 здобули наші школярі та школярки. Кожен з наступних забігів був не менш захоплюючим, тож напруга у залі тривала аж до фінального свистка головного судді. Далі на нас чекала п’ятихвилинна пауза, яка знадобилась для підрахунку голосів і ось вони чотири найкращих колективи, які продовжать боротьбу за головні призи ІІ ISF World Cool Games. Досить символічно вийшло, що команди, які сьогодні стартували першими зайняли перші два місця. Українці з 11-ма перемогами та лише двома поразками у забігах стали беззаперечними лідерами. За ними йдуть словенці з показником 8:5. Така ж сама різниця і у збірної Казастану, але за рахунок очних дуелей, все ж таки, вони зайняли третє місце. А останнім півфіналістом стали представники Молдови з результатом 8:8. Лише трохи не вистачило сербам аби увірватися у вирішальний півфінал – 7:7. Румунія та Чорногорія завершили змагання з рахунком 3:11 та 4:11 відповідно.

Тож, як бачимо, завтра на нас чекає гаряченький плей-офф. Старт змагань об 11:00. Ви просто повинні побачити це дійство, тим більше, що на наших сторінках у соцмережах буде пряма трансляція.