Юний хмельничанин виблискує на європейських тенісних кортах

0
151

Попри складні часи для нашої держави подільські спортсмени продовжують виборювати нагородиі та потужно представляти Україну на спортивних міжнародних аренах, тим самим демонструючи волю до перемоги!

Зокрема, в минулому місяці найкраще проявив себе юний хмельничанин- вихованець ДЮСШ №3 Нікіта Білозерцев. 18-24 липня, у чешському місті Мост, разом зі своїм напарником Павлом Бондарчуком з Івано-Франківська вибороли у парному розряді  бронзові медалі чемпіонату Європи з тенісу серед юніорів до 14 років. У змаганнях приймали участь 64 пари, де наші спортсмени зуміли впевнено перемоги своїх опонентів з Молдови, Угорщини та Словаччини і мінімально поступилися лише за вихід у фінал представникам Чехії.

Напередодні юний хмельничанин змагався і в одиночному розряді, де зумів дійти до 1/16 фіналу (всього було 128 учасників). А відтак увійшов до ТОП-32 спортсменів чемпіонату.

Згодом Нікіта Білозерцев  став срібним призером в одиночному розряді  на турнірі найвищої категорії з тенісу до 14 років, що відбувався 23-31 липня у німецькому місті Дюрен.

В змаганнях Super Category U-14х брали участь 64 найсильніших тенісисти світу, наш Нікіта впевнено подолав своїх суперників з Італії, Австрії, Чехїї, Аргентини та поступився лише у титульному поєдинку спортсмену з Кореї.

Щиро вітаємо Нікіту з такими високими досягненями та бажаємо подальших перемог. Підготувала  обдарованого спортсмена тренер-викладач Наталія Трембіцька.

За інформацією першого заступника відділення НОК України у Хмельницькій області Віктора Флентіна.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України