Груповий турнір завершено, попереду Плей-офф!

0
784

У СК “Меридіан” відбувся груповий етап перших ISF World Сool Games. Нагадаємо, перед змаганнями 8 команд-учасниць жеребкуванням були розділені на дві групи по 4 у кожній. Сьогодні в рамках кожної за коловою системою команди визначили переможців у своїй групі.

У церемонії відкриття змагань взяли участь Максим Ярмистий, заступник Міністра освіти і науки України, Коль Г’єлошай, заступник Генерального секретаря Міжнародної федерації учнівського спорту, Алтай Ефендієв, Генеральний секретар ГУАМ, Вадим Гутцайт, директор Департаменту молоді та спорту Київської державної адміністрації, Николає Миінеа, тимчасово повірений у справах, Посольство Молдови в Україні, Сабухі Теміров, координатор програм Секретаріату з економічних питань ГУАМ, Теймураз Кіладзе, координатор програм Секретаріату з культурно-гуманітарних питань ГУАМ, Вадим Стеценко, голова Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України та інші поважні гості.

  • Шкільний спорт є одним з найпрогресивніших напрямів багатьох міжнародних організацій. Адже через нього ми можемо виховувати лідерів думок, активних членів суспільства, які вже зовсім скоро будуть працювати на користь не лише своїх країн, а й усього людства, – зазначив заступник Генерального секретаря Міжнародної федерації учнівського спорту Коль Гелошай.

У свою чергу президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба, привітав усіх учасників змагань і побажав гарно провести час в Україні.

  • Радий вітати учасників нашого спортивного заходу. Він називається Cool Games, тобто Круті ігри, а отже і ви є теж крутими. Бажаю вам весело провести ці два змагальні дні і насолодитися всім, що з вами відбуватиметься, – відзначив пан Греба.

Відкривали змагання комадни України та Китаю. І, повинні сказати, що дуель між цими команди була просто фантастичною. До того ж і публіку не довелося довго розкачувати. В залі одразу ж утворилася неймовірна атмосфера і команди віддячили вболівальникам крутим видовищем. Першою дисципліною став “Біатлон”. Кожний учасник повинен був підбігти до стенду, в якому був круглий отвір – мішень і влучити в нього м’ячиком. І так до останнього учасника кожної з команд. Хто швидше виконував завдання, той і переміг. Щодо результатів, то спритнішими у цьому раунді виявилися українці. У другому раунді команди змагалися в естафеті “Гулівер”. Гравці по черзі з місця виконували стрибки у довжину. Перемогу святкувала команда, яка стрибнула на більшу відстань. І тут команда з України була кращою, хоча школярям з Китаю не вистачило лічених сантиметрів аби вирвати перемогу. Таким чином, наші учні стартували з впевненої звитяги 2:0, чим чітко окреслил свої амбіції на перемогу у групі. З таким самим рахунком завершилося протистояння між командами Молдови та Азербайджану, де перемогу святкували перші.

А ось у групі 2 протистояння були не настільки однозначними. У парі Грузії та Хорватії переможець виявлявся у додатковому раунді. Тут вирішальною дисципліною стала естафета “Флеш” – традиційна естафета, де замість палички учасники передавали м’ячик. У підсумку швидшими виявилися хорватські школярі.

Такою ж напруженою була і дуель між командами Казахстану та міста Києва. Спочатку Казахстан досить впевнено переміг у “Біатлоні”, а ось у другому раунді кияни зуміли зачепитися за нічию і відкласти визначення кращого у цій парі на останній етап, де і перемогли. Отже, підсумковий рахунок був 2:1 на користь команди Києва.

У другому колі командам належало змагатися у таких дисциплінах: “Біатлон 3” – спрощений варіант (учасникам потрібно було лише перекинути м’яч через стенд), “Переправа” – вправа для двох спортсменів, які повинні були за допомогою пересування двох обручів утворити маленькі острівці для переправи на інший кінець майданчика. А у додатковому рунді дисципліною був “Хватько” – учасники за допомогою тенісної ракетки повинні були пробігти з м’ячиком аби той не впав.

Тож у другому колі маємо такі результати: у групі 1 Україна з рахунком 2:0 перемогла Молдову, а Китай з ідентичним результатом здолав опір Азербайджану.  У другій групі Хорватія у екстрараунді вирвала перемогу у школярів з Казахстану, а Київ виявився сильнішим за Грузію.

До програми змагань третього кола увійшли: естафета з дещо парадоксальною назвою “Не поспішай, щоб бути першим” – аналог “Хватька”, тільки замість м’ячика була надувна кулька, “Роллінг стоунс” – переочування фітболу на дистанцію, а у вирішальному раунді – “Класики” – усім відома з дитинста гра. Тут результати були такими: Україна – Азербайджан – 2:0, Китай – Молдова – 2:1, Казахстан – Грузія – 2:1, Київ – Хорватія – 1:2.

Таким чином, за підсумками сьогоднішнього групового етапу, у першій групі маємо такі результати: Україна, Китай, Молдова та Азербайджан. У другій групі: Хорватія, Київ, Казахстан, Грузія. Завтра на всіх чекає плей-офф.

Прес-служба УФУС

Коментарі

коментарі