Збірна Києва – срібний призер Гімназіади України з боксу

0
194

Учнівська збірна Києва з 15 по 20 червня взяла участь у змаганнях ІІІ літньої Гімназіади України з боксу, що проходила в місті Умань, Черкаської області на базі Уманського державного педагогічного університету імені П.Тичини. Київ на змаганнях серед юнаків 2005-2006 років народження представили 12 спортсменів, що є учнями закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти м.Києва. 6 спортсменів з них представляли Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Нашій збірній вдалося вибороти друге загальнокомандне місце серед 18 регіонів України в підсумку завоювавши 2 золоті, 1 бронзову медалі, а також п’ять 5-х місць і чотири 9-х місця у різних вагових категоріях. Хотілось би відзначити виступи Шаповалова Тараса і Горголя Богдана, учнів ВСП «ОФК ім. І.Піддубного НУФВСУ», які завоювали золото у вагових категоріях 57 кг і 63 кг відповідно. Бронзовим призером змагань став Ковальчук Михайло, що виступав у ваговій категорії до 66 кг.

Щиро вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом на змаганнях Гімназіади України і бажаємо подальших вдалих виступів і високих спортивних досягнень.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України