37 медалей виборола збірна України на чемпіонаті Азії серед юніорів, учнів та учениць

0
39

Українська збірна блискуче виступила на чемпіонаті Азії серед юніорів, учнів та учениць: 37 із 53 наших спортсменів повернулися додому з медалями! Участь у чемпіонаті взяли 462 боксери з 26 країн. На цих змаганнях Україна виступала вперше – завдяки винятковому рішенню Азійської конфедерації боксу.

В активі нашої команди 5 золотих, 14 срібних та 18 бронзових нагород. З них наші учні та учениці вибороли 5 золотих, 10 срібних та 9 бронзових і посіли 2 загальнокомандне місце.

Золото: Олександра Черевата (40 кг), Марія Рафальська (46 кг), Ангеліна Румянцева (55 кг), Ксенія Коцогуб (64 кг), Дмитро Касьяненко (+70 кг).

Срібло: Людмила Васильченко (33 кг), Марія Мацюра (37 кг), Вероніка Голуб (43 кг), Катерина Смолкіна (49 кг), Віра Василенко (58 кг), Анна Горносталь (67 кг), Богдан Шакитко (46 кг), Богдан Смоляк (49 кг), Далінтін Лукʼяненко (64 кг), Юнус Саліхов (67 кг)

Бронза: Ольга Місько (35 кг), Тарас Бондарук (43 кг), Ася Ткаченко (52 кг), Назарій Флінта (52 кг), Кирило Горбунов (58 кг), Катерина Мороз (61 кг), Олександр Луценко (61 кг), Діана Кемська (70 кг), Данило Стрігунов (70 кг).

«Перемогу присвячую усьому українському народу, моєму батьку, що спостерігає за мною з небес та моєму дядьку, який зараз боронить нашу Україну від ворога», – сказала чемпіонка турніру Ангеліна Румянцева.