ІІІ зимова Гімназіада України – перші успіхи

0
105

17 березня, у м. Сколє Львівської області (навчально-спортивна база зимових видів спорту «Тисовець») стартувала ІІІ зимова Гімназіада України з лижних гонок. 

Сумчани порадували нас своїми результатами!

У гонці класичним стилем (дівчата, 2003-2004 р.н., 5 км):

  • І місце з результатом 17:16 виборола Нікон Анастасія, учениця Комунальної установи Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 імені Ігоря Гольченка Сумської міської ради;
  • ІІ місце з результатом 17:53 посіла Савоченко Марія, учениця Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Конотопської міської ради Сумської області;
  • ІІІ місце з результатом 19:09 здобула Нещерет Катерина, учениця Свеської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 1 Ямпільської районної ради Сумської області.

У гонці класичним стилем (дівчата, 2005-2006 р.н., 3 км):

  • І місце з результатом 12:13 виборола Звіряка Анна, учениця Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області;
  • ІІ місце з результатом 12:21 посіла Савоченко Марія, учениця Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області;
  • ІІІ місце з результатом 19:09 здобула Борисенко Юліана, учениця Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Шосткинської міської ради Сумської області.

У гонці класичним стилем (юнаки, 2003-2004 р.н., 7,5 км):

  • І місце з результатом 21:40 виборов Романченко Дмитро, учень Комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Шосткинської міської ради Сумської області»;
  • ІІІ місце з результатом 22:59 посів Шатров Микита, учень Комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Шосткинської міської ради Сумської області».

У гонці класичним стилем (юнаки, 2005-2006 р.н., 5 км):

  • І місце з результатом 15:47 виборов Марченко Ілля, учень Комунальної установи Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20, м. Суми, Сумської області;
  • ІІ місце з результатом 16:31 посів Мухотінов Денис, учень Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 Конотопської міської ради Сумської області;
  • ІІІ місце з результатом 17:01 здобув Литвин Дмитро, учень Свеської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 1 Ямпільської районної ради Сумської області.

У гонці класичним стилем (юнаки, 2007-2008р.н., 3 км):

  • І місце з результатом 11:07 виборов Нікулін Богдан, учень Комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Шосткинської міської ради Сумської області»;
  • ІІ місце з результатом 11:17 посів Бистрицький Даніїл, учень Комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Шосткинської міської ради Сумської області»;
  • ІІІ місце з результатом 12:25 здобув Барильник Іван, учень Сумського  закладу загальної середньої освіти I-III ступенів  № 21 Сумської міської ради.

У гонці класичним стилем (дівчата, 2007-2008 р.н., 2 км):

  • ІІ місце з результатом 09:58 посіла Шкатула Софія, учениця Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей» Ямпільської районної ради Сумської області.

Вітаємо переможців та призерів! Бажаємо удачі та натхнення!

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарі