Кубок України з автомодельного спорту пройшов у Чернівцях

0
29

З 24-го по 26-те січня у Чернівцях на автомодельній трасі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулись змагання Кубка України з автомодельного спорту серед учнівської молоді: трасові моделі (юніори) та національні класи, IV ранг.

Так, позмагатися зібрались 7 команд з 6 областей України, а загальна кількість учасників склала 46 спортсменів.

За підсумками проведених змагань маємо наступні результати:

– особисті результати по класах моделей:

Клас моделей Результат Прізвище, Ім’я Команда
Вантажівка 1 Добіаш Олександр Київ
2 Одненко Гліб Чернігівська
3 Дробот Денис Чернівецька
G-33 1 Добіаш Олександр Київ
2 Дробот Денис Чернівецька
3 Клим Михайло Чернівецька
G-15 1 Добіаш Олександр Київ
2 Одненко Гліб Чернігівська
3 Плюта Владислав Київ
G-12 1 Добіаш Олександр Київ
2 Дробот Денис Чернівецька
3 Одненко Гліб Чернігівська
G-12st 1 Беженар Євген Чернівецька
2 Шковелюк Назар Волинська
3 Зімін Євген Київ

– у загальнокомандному заліку:                                            

Місце Команда Прізвище, ім’я Клас моделей Кращий результат Сума

очок

Вантажівка G-15 G-12
1 Київ Добіаш Олександр

Плюта Владислав

Лесик Андрій

Зімін Євген

250

135

100

44

250

155

82

50

250

155

120

62

250

155

120

525
2 Чернівецька область Дробот Денис

Клим Михайло

Саранчук Назар

Купчанко Андрій

Аксинті Олексій

Беженар Євген

180

155

110

78

82

74

210

180

74

62

58

78

210

135

100

70

66

82

210

180

110

500
3 Чернігівська область Одненко Гліб

Ключніков Максим

Худолій Денис 

210

120

70

120

135

100

180

110

58

210

135

100

445
4 Львівська область Федунишин Назар

Грабовський Василь

Миджин Роман

Щурко Олексій

Музик Іван

Добрянський Андрій

32

26

38

58

25

35

29

23

110

38

35

47

74

50

47

44

41

35

74

110

58

242
5 Волинська область Шковелюк Назар

Данильчук Євген

Марчук Ілля

54

66

62

32

70

62

78

45

26

78

70

62

210
6 Тернопільська область Гурик Остап

Солонинка Володимир

Глухов Олександр

Пронь Максим

Концур Олексій

Вавриків Тарас

47

29

24

23

22

21

26

41

25

44

24

54

25

38

32

47

44

54

145
7 Чернівцька область 2 Кіка Іван

Ластівкаа Олег

Гаврилюк Дмитро

Стегачов Олександр

50

20

41

29 29

50

41

120

 

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо ще більших звитяг у майбутньому!

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарі