На Дніпропетровщині стартував обласний етап Спортивних ігор серед ЗФПО України

0
58

Першими до участі у відбіркових змаганнях Спортивних ігор долучились фахові коледжі м. Кам’янського.

Дев’ять навчальних закладів розпочали боротьбу за право взяти участь у фінальних змаганнях ігор з футзалу, шашок, шахів, стрільби кульової, баскетболу серед юнаків, волейболу серед юнаків та дівчат, тенісу настільного.

Проведені перші чотири види програми.

В змаганнях з футзалу перше місце виборола команда Індустріального коледжу, на другому Економічного коледжу, третє місце у студентів Медичного коледжу. В суперфіналі перемогла команда коледжу фізичного виховання.

В змаганнях з шашок на першому місці Індустріальний коледж, на другому Медичний коледж, третє місце у Енергетичного коледжу.

В стрільбі кульової перше місце у Технологічного коледжу, на другому Металургійний коледж, Музичний коледж посів третє місце.

В змаганнях з шахів перше місце виборола команда Металургійного коледжу, на другому місці команда Індустріального коледжу, на третьому Медичного коледжу.

Команди, які посіли перше, друге місце візьмуть участь в фіналі обласних змагань.

За підсумками обласних змагань будуть сформовані збірні команди області з видів спорту для участі у всеукраїнських Спортивних іграх серед студентів закладів фахової передвищої освіти. 

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарі