На Херсонщині пройшли фінальні змагання Всеукраїнських дитячих спортивних ігор „Старти надій 2019”

0
28

10 травня 2019 року у м. Скадовськ відбулися фінальні змагання ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських дитячих спортивних ігор „Старти надій 2019” за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2018-2019 навчальному році.

На попередніх І (внутришкільному) та ІІ (першості міст, районів, ОТГ) етапах взяли участь понад 400 закладів загальної середньої освіти, понад 5500 учнів.

Обласні фінальні змагання складалися з 3 етапів: попередні регіональні змагання (40 команд-учасниць були розподілені на 12 регіонів, з яких до зональних змагань потрапили по 2 кращих команди), зональні (6 зон по 4 команди) та фінальні змагання.

Шість команд – переможниць зонального етапу вийшли до фіналу. Це – Новокаховський ЗЗСО № 3, Скадовський ОЗ СНВК „Академічна гімназія”, Олешківська СШ № 2, НВК „Генічеська школа № 3 – ДНЗ”, Каховська ЗОШ № 3 та ОЗ „Каланчацький ЗПЗСО № 1”. Склад команд-учасниць – 14 учнів сьомих класів кожного загальноосвітнього закладу освіти (юнаків та дівчат). У програмі змагань: біг  60 м., стрибки у довжину з розбігу, метання м’яча, піднімання тулуба за 1 хвилину та естафета 8 х 50 м (4 юнаки + 4 дівчини).

У підсумку командні міста розподілилися наступним чином:

І – Скадовський ОЗ СНВК „Академічна гімназія”;

ІІ – Новокаховський ЗЗСО № 3;

ІІІ – Олешківська СШ № 2;

ІV – ОЗ „Каланчацький ЗПЗСО № 1”;

V – Каховська ЗОШ № 3;

VІ – НВК „Генічеська школа № 3 – ДНЗ”.

В окремих видах програми кращі результати показали:

– біг (60 м):

юнаки:

І – Федосюк Олександр, Скадовський ОЗ СНВК „Академічна гімназія”;

ІІ – Погрібний Євген, Каховська ЗОШ № 3;

ІІІ – Васинда Павло, Новокаховський ЗЗСО № 3;

дівчата:

І – Саннікова Дарья, Новокаховський ЗЗСО № 3;

ІІ – Терлецька Анна, Олешківська СШ № 2;

ІІІ – Богдан Юлія, Олешківська СШ № 2;

– стрибки у довжину:

юнаки:

І – Васинда Павло, Новокаховський ЗЗСО № 3;

ІІ – Федосюк Олександр, Скадовський ОЗ СНВК „Академічна гімназія;

ІІІ – Шаула Денис, Скадовський ОЗ СНВК „Академічна гімназія;

дівчата:

І – Саннікова Дарья, Новокаховський ЗЗСО № 3;

ІІ – Куліченко Софія, Скадовський ОЗ СНВК „Академічна гімназія”;

ІІІ – Ярошик Діана, Олешківська СШ № 2;

– метання м’яча:

юнаки:

І – Уміров Микола, ОЗ „Каланчацький ЗПЗСО № 1”;

ІІ – Берішев Андрій, ОЗ „Каланчацький ЗПЗСО № 1”;

ІІІ – Коваленко Владислав, ОЗ „Каланчацький ЗПЗСО № 1”;

дівчата:

І – Куліченко Софія, Скадовський ОЗ СНВК „Академічна гімназія”;

ІІ – Терлецька Анна, Олешківська СШ № 2;

ІІІ – Аненко Анна, Новокаховський ЗЗСО № 3;

– піднімання тулуба:

юнаки:

І – Загородній Дмитро, Каховська ЗОШ № 3;

ІІ – Дінул Іван, Олешківська СШ № 2;

ІІІ – Паролов Віталій, ОЗ „Каланчацький ЗПЗСО № 1”;

 дівчата:

І – Терлецька Анна, Олешківська СШ № 2;

ІІ – Богдан Юлія, Олешківська СШ № 2;

ІІІ – Кудревська Ліза, Скадовський ОЗ СНВК „Академічна гімназія”;

– естафета (8 х 50 м):

І – Скадовський ОЗ СНВК „Академічна гімназія”;

ІІ – ОЗ „Каланчацький ЗПЗСО № 1”;

ІІІ – Новокаховський ЗЗСО № 3.

Команди-переможці нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів, учасники цих команд, а також переможці у кожному виді програми – медалями та дипломами.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарі