На шляху до Всесвітніх змагань «ISF Esports Games»

0
920

З огляду на карантинні обмеження, встановлені Кабінетом Міністрів України для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, багато цікавих та драйвових змагань так і не відбулося. Разом із тим, це стало масивним поштовхом для організації і проведення турнірів з дуже популярної активності серед учнів – кіберспорт. Тож Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України разом з Українською федерацією учнівського спорту та Українською Професійною Кіберспортивною Асоціацією пропонують усім школярам долучитися до Всеукраїнського спортивно-масового заходу з е-спорту серед учнів «E-sport games».

Одночасно зазначимо, що КФВС МОН спільно з Українською федерацією учнівського спорту та Українською Професійною Кіберспортивною Асоціацією активно працює щодо розробки та проведення заходів в форматі поєднання рухової та віртуальної активностей.

Тож уже завтра розпочинаються відбіркові он-лайн етапи Всеукраїнських спортивно-масових заходів з е-спорту серед учнів відразу у трьох дисциплінах: Dota 2, CS:GO та зовсім новій грі Valorant.

А боротися школярам буде за що, адже переможці Всеукраїнського спортивно-масового заходу з е-спорту серед учнів з дисциплін Dota 2 і Valorant будуть представляти Україну на Всесвітніх змаганнях «ISF Esports Games», які відбудуться з 19 по 20 грудня 2020 року в форматі он-лайн.

За регламентом до участі в змаганнях допускаються виключно учні віком старше 12 років. Кожен заклад освіти може зареєструвати довільну кількість команд з Dota 2, Valorant та CS:GO. Допускається участь представників різних закладів освіти до участі в одній збірній. Кожна Команда складається з 5 учнів. Також команда може залучати одного тренера.

Регламент проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів «Esports Games»

 

Прес-служба УФУС

Коментарі

коментарі