На Сумщині стартував обласний етап змагань з біатлону серед школярів, за програмою Всеукраїнської зимової Гімназіади

0
90

4-6 лютого 2019 року на лижній базі Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відбулися змагання з біатлону серед школярів, які входять до програми обласної Гімназіади.

У змаганнях взяли участь команди мм. Глухова, Суми, Роменського, Білопільського, Сумського районів. Юні спортсмени продемонстрували швидкість, спритність, влучність. Начальник відділення Владислав Маслов привітав учасників та побажав гарних стартів, влучної стрільби та успіхів на Всеукраїнській зимовій Гімназіаді.

В особистих зустрічах першого виду програми – спринт серед юнаків 2002-2003 р. н.  на дистанції 7,5 км переможцями та призерами стали:

І місце – Чихарь Владислав (Роменський р-н) – 23.08.9 (7);

ІІ місце – Потапенко Богдан (м. Глухів) – 23.43.1 (5)

ІІІ місце – Ісаєв Денис (м. Суми) – 24.27.3 (3).

Серед дівчат 2002-2003 р. н. на дистанції 6 км:

І місце – Мілюта Поліна (м. Глухів) – 22.08.1 (3);

ІІ місце – Свірідова Дарина (м. Суми) – 22.22.9 (4);

ІІІ місце – Єременко Аліна (м. Глухів) – 22.50.1 (5).

Серед юнаків 2004-2005 р. н. на дистанції 6 км (зброя на рубежі):

І місце – Саврацький Дмитро (м. Глухів) – 24.51.2 (3)

ІІ місце – Борковський Богдан (м. Суми) – 25.33.9 (7);

ІІІ місце – Суровцев Владислав (м. Суми) – 26.02.3 (7).

Серед дівчат 2004-2005 р.н. на дистанції 5 км (зброя на рубежі):

І місце – Кравченко Ксенія (м.Глухів) – 21.30 (3);

ІІ місце – Давидова Єлизавета (м.Суми) – 23.30.1 (2);

ІІІ місце – Гавриленко Анна (м. Глухів) – 24.18.2 (4).

Другий вид програми – масовий старт.

Серед юнаків 2002-2003 р. н. на дистанції 10 км переможцями та призерами стали:

І місце – Супрун Сергій (Роменський р-н) – 33.47(5);

ІІ місце – Чихарь Владислав (Роменський р-н) – 34.01(10);

ІІІ місце – Потапенко Богдан (м. Глухів) – 36.12 (12).

Серед дівчат – дистанція 7,5 км:

І місце – Мілюта Поліна (м. Глухів) – 37.50 (5);

ІІ місце – Єременко Аліна (м. Глухів) – 38.30 (8);

ІІІ місце – Свірідова Дарина (м. Суми) – 40.49 (11).

Серед юнаків 2004-2005 р. н. на дистанції 7,5 км (зброя на рубежі):

І місце – Саврацький Дмитро (м. Глухів) – 37.01 (6);

ІІ місце – Редька Денис (м. Суми) – 37.54 (8);

ІІІ місце – Суровцев Владислав (м. Суми) – 38.22 (11).

Серед дівчат – дистанція 6 км (зброя на рубежі):

І місце – Дедушева Анна (м. Суми) – 36.21 (8);

ІІ місце – Кравченко Ксенія (м. Глухів) – 36.36 (6);

ІІІ місце – Лазоренко Поліна (м. Глухів) – 40.10 (10).

Переможці та призери візьмуть участь у Всеукраїнській зимовій Гімназіаді, яка відбудеться у березні в с. Тисовець Львівської області на навчально-спортивні базі зимових видів спорту «Тисовець». Бажаємо всім учасниками подальших перемог!

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарі