Обласний етап «Шкільної баскетбольної ліги України 3х3» пройшов на Сумщині

0
29

На Сумщині завершились змагання обласного етапу з баскетболу 3х3 «Шкільна баскетбольна ліга України 3х3» серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Змагання проводились  у декілька етапів:

І етап – у містах, районах, об’єднаних територіальних громадах

ІІ етап – (зональний, фінальний) проводився у квітні 2019 року, в якому взяли участь переможці І етапу. Змагання проводилися у двох вікових групах серед юнаків та дівчат.

Фінальна частина відбулася в м. Суми у спортивному залі Сумського державного університету.

У фіналі взяли участь команди КУ Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 25, Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 9, Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 1, Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 «ліцей», Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Нижньосироватської сільської ради, Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1, Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3, КУ Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 7, Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 11, Могрицького навчально-виховного комплексу Сумського району, Конотопської гімназії, Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2, КУ Сумської гімназії № 1, Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4, Косівщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст, Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 11.

За підсумками змагань серед дівчат у віковій групі 2004 р.н і молодші:

1 місце – Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1;

2 місце – Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3;

3 місце – КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7.

– У віковій групі 2001 р.н. і молодші:

1 місце – КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25;

2 місце – Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9;

3 місце – Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1.

Серед юнаків у віковій групі 2004 р.н і молодші:

1 місце – Конотопська гімназія Конотопської міської ради;

2 місце – Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2;

3 місце – КУ Сумська гімназія № 1.

– У віковій групі 2001 р.н. і молодші:

1 місце – КУ Сумська гімназія № 1;

2 місце – Косівщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;

3 місце – Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3.

Команди, що вибороли І, ІІ та ІІІ місця, нагороджено грамотами і медалями, а команди-переможниців – кубками.

Сумське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарі