Олімпійський тиждень в Чернігові

0
138

У Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту у рамках Олімпійського тижня фізичної культури та спорту відбувся Олімпійський урок для здобувачів освіти першого курсу та переможців змагань, що пройшли протягом тижня. До ліцею завітали почесні гості – Ніна Лемеш, голова Чернігівського відділення національного Олімпійського комітету України та Денис Закружний, начальник відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків І-е місце посів Олександр Битний, група СТЕ-4, ІІ-е місце – Євгеній Аніщенко, викладач фізичної культури, ІІІ-е місце – Назар Метлицький, група СТЕ-4.

У змаганнях з настільного тенісу серед дівчат І-е місце посіла Єлизовета Безіменна, група МШ-12, ІІ-е місце – Тетяна Момот, група КУ-10, ІІІ-е місце – Надія Васюк, група КУ-6.

У змаганнях з шошок серед дівчат І-е місце посіла Надія Васюк, група КУ-6, ІІ-е місце – Катерина Янковська, група КУ-6, ІІІ-е місце – Тетяна Момот, група КУ-10.

У змаганнях з шахів серед чоловіків І-е місце посів Олександр Мордовцев, випускник ліцею, ІІ-е місце – Денис Полулях, викладач фізичної культури, ІІІ-е місце – Тетяна Момот, група КУ-10.

У змаганнях з шахів серед дівчат І-е місце посіла Тетяна Момот, група КУ-10, ІІ-е місце – Катерина Кизюн, група КУ-10, ІІІ-е місце – Ірина Риковська, майстриня в/н.

У змаганнях з стріт-болу (1х1) серед чоловіків І-е місце посів Владислав Єрмак, група СТЕ-11, ІІ-е місце – Данііл Банников, група СТЕ-11, ІІІ-е місце – Костянтин кирильченко, група ЕМГ-5.

У змаганнях з міні-футболу (4х4) серед чоловіків чемпіонами стала група СТЕ-11, фіналіст – група група ПМ-1.

Призери змагань були нагороджені медалями, а чемпіони – медалями, подарунками від відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та сертифікатами від кейтерінгової компанії «Банда смаку».

9 вересня відбулись змагання з пляжного волейболу серед працівників освіти. Педагоги ліцею Денис Полулях та Руслан Вовк посіли ІІІ місце.

Чернігівське обласне відділення (філія) Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України