Сьогоднішній день став найрезультативнішим для збірної України у Марокко

0
844

У третій день змагань Всесвітньої літньої Гімназіади українська збірна записала на свій рахунок ще 50 медалей: 20 золотих, 20 срібних та 18 бронзових!!!
Справжнє свято для шанувальників і шанувальниць подарували боксери, завоювавши 8 золотих, 5 срібних і 7 бронзових нагород. Золотими героями й героїнями сьогоднішнього дня стали Роман Літвінов (46 кг), Віктор Бойко (50 кг), Юрій Захареєв (66 кг), Юрій Ваків (75 кг), Вікторія Фабуляк (48 кг), Христина Лакійчук (52 кг), Юлія Гончаренко (57 кг), Марія Любух (60 кг). На другу сходинку пошани піднялися Геннадій Масленніков (52 кг), Максим Гаврилюк (60 кг), Максим Кофан (70 кг), Марія Лусте (66 кг), Дарина Лубоцька (70 кг). Бронза у Віталія Штурипіти (48 кг), Іллі Вінтоняка (54 кг), Юрія Попелича (57 кг), Максима Дзюбейко (63 кг), Дениса Салабая (80 кг), Ашота Кочаряна (+80), Ірини Боярин (63 кг).

У стрільбі з лука команда дівчат у складі Жанни Наумової, Ольги Шубкіної та Людмили Аріфової виборола 3 місце. Хлопці у складі Артема Овчиннікова, Олександра Панциру, Миколи Чернявського у фіналі поступилися китайцям. В індивідуальних змаганнях Ольга Шубкіна і Артем Овчинников вибороли 3 місця, а інтернаціональна команда, до якої увійшли Жанна Наумова та юнак з ОАЄ виграли золото.

У велоспорті перемогу на дистанції 60 км святкувала українка Тетяна Ященко.

Українські грації нікому не віддали найвищий п’єдестал. В їхньому заліку медалі розподілилися наступним чином: Вікторія Онопрієнко у вправах з булавами, обручем і м’ячем зайняла 1 місце, у стрічці – друге. Христина Погранична навпаки у стрічці отримала золото і срібло в вправах із булавами, обручем і м’ячем. Є медалі найвищої проби й у королеви спорту. У метанні молота в нас золота медаль у Данила Федорова. Ірина Панаріна, Єва Подгородецька, Наталія Дишлюк та Світлана Жульжик в естафеті 4х100 програли перше місце бразильянкам.

Борці вільного стилю також порадували шанувальників високими результатами. Олександра Ткаченко (53 кг) та Марія Кирея (69 кг) вибороли по золоту, Андрій Білійчук (45) і Василь Сова (92 кг) зайняли другі місця.

Продовжують збирати медалі й дзюдоїсти. Так, Тимур Валєєв (81 кг) зайняв 2 місце, а Сергій Ковбасюк (90 кг) виборов бронзу.
Серед 6 нових видів спорту, які цього року додалися до програми Гімназіади, є й тхеквондо. Потужним складом у 17 школярів і школярок приїхала виборювати вона нагороди. Наші спортсмени й спортсменки пробилися в п’ять фіналів, де виграли одне золото і чотири срібла. Два з них цілком на совісті суддів, які, до речі, представляли лише одну країну – Марокко. І в фінальних сутичках наші тхеквондисти зустрічалися з марокканцями. Отже, Дарина Безпалова (46 кг) завоювала золоту нагороду, Денис Іващенко (45 кг), Олег Мамотов (51 кг), Артем Гайдар (59 кг), Єлизавета Коптєва (68 кг) забрали срібло; бронза в активі у Олексія Горовецького (68 кг), Кирила Кобзана (78 кг), Аліси Герасименко (42 кг) та Софії Хобтарь (52 кг).

Легка атлетика – естафета Панаріна Ірина, Подгорецька Єва, Дишлюк Наталія, Жульжик Світлана – 2 місце, метання молоту Федоров Данило 1 місце;

Спортивна гімнастика також не лишилася без медалей. Катерина Куліній на брусах, Анастасія Бачинська в опорному стрибку завоювали золото. Назар Чепурний на кільцях і Тетяна Мокляк на брусах забрали бронзу.

Останній вид, який приніс нагороди цього дня, – плавання. У комбінованій естафеті чоловіча команда у складі Германа Феня, Максима Голубничого, Валентина Нестеркіна та Дениса Кесіля виборола срібну нагороду. Бронзу українській збірній приніс Валентин Нестерків у запливі на 50 м вільним стилем.
За загальними підсумками трьох днів маємо в активі 31 золоту, 31 срібну та 30 бронзових медалей!
Завтра на нас чекають фінальні змагання з вільної боротьби, легкої атлетики, спортивної гімнастики, плавання та тхеквондо.
Так тримати, Україно! Вболіваймо за наших!!