Сool Games крокує світом

0
84

На Форумі вчителів фізичної культури Карагандинської області, організованому «Навчально-методичним центром розвитку освіти Карагандинської області» Україну представляли президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба, голова Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України Вадим Стеценко і вчитель фізичної культури з Рівно Олег Левинець, команда учнів якого виграла перші всеукраїнські Cool Games у 2019 році.

У рамках заходу учасники, а їх було понад 500, розглянули актуальні проблеми, шляхи вирішення та заохочення дітей до занять руховою активністю. Україна розказала про наш унікальний спортивно-масовий захід «Cool Games».

– Наш проект – це чудова альтернатива застарілим урокам фізкультури, де головним показником успішності учня була здача нормативів. «Cool Games» не ставить перед дітьми межі, а навпаки – вчить роботі у команді. Естафети придумані таким чином, що в іграх можуть брати участь учні будь-якого рівня підготовки. Тож він може охопити величезну аудиторію юних атлетів, – наголосив президент Федерації учнівського спорту України Роман Греба.

Прес-служба УФУС

Коментарі

коментарі