Свято краси та грації завершилось в Чернігові

0
241

З 25 по 28 березня в м. Чернігові відбувся Чемпіонат України з гімнастики художньої серед учнів за програмою МСУ та КМСУ. Дев’яносто шість спортсменок з 11 регіонів України виборювали місця в шести видах програми та багатоборстві. В командній першості Перше місце посіла команда м. Біла Церква – І, на другому м. Біла Церква – 2, треті м. Чернігів.

В особистій першості за програмою КМС перемогу здобули: б/п, скакалка – Перемета Валерія (Миколаїв), обруч, м’яч, булави, стрічка – Павлова Марія (Б.Церква).

За програмою МС переможцями стали: б/п, стрічка Караєвська Єлизавета (Б. Церква), скакалка, обруч, м’яч, булави – Дяченко Кароліна (Б.Церква).

Всі учасниці змагань були нагороджені пам’ятними призами а переможці та призери медалями та дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Чернігівське обласне  відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України