Тисовець прийняв ІІІ зимову Гімназіаду України з лижих гонок

0
937

16–20 березня на Навчально-спортивній базі «Тисовец», Львівська область, пройшла ІІІ зимова Гімназіада України з лижих гонок. У командному заліку перемогла Сумська область, друге місце – Закарпатська, третє – Тернопільська область.

Дівчата

Гонка класичним стилем (5 км), 2003–2004 р. н.

1 місце – Анастасія Нікон (Сумська ЗОШ № 22, Сумська обл.) – 17:16,9

2 місце – Марія Савоченко (Конотопська ЗОШ № 13, Сумська обл.) – 17:53,8

3 місце – Катерина Нещерет (Свеська спец. школа І-ІІІ ст. № 1, Сумська обл.) – 19:09,5

Гонка класичним стилем (3 км), 2005–2006 р. н.

1 місце – Анна Звіряка (Краснопільська ЗОШ, Сумська обл.) – 12:13,3

2 місце – Дарина Мигаль (Краснопільська ЗОШ, Сумська обл.) – 12:21,6

3 місце – Юліана Борисенко (Шосткинська ЗОШ № 7, Сумська обл.) – 12:28,7

 Гонка класичним стилем (2 км), 2007–2008 р. н.

1 місце – Аліна Хміль (Яблунський ліцей, Івано-Франківська обл.) – 09:13,3

2 місце – Софія Шкатула (Свеська спец. школа № 2 ліцей, Сумська обл.) – 09:58,6

3 місце – Євгенія Мурач (Міжгірська ЗОШ, Закарпатська обл.) – 10:06,7

Спринтерська гонка, вільний стиль (1000 м). 2003–2004 р. н. 

1 місце – Марія Савоченко (Конотопська ЗОШ № 13, Сумська обл.) – 2:23,7

2 місце – Нікон Анастасія (Сумська ЗОШ № 22, Сумська обл.) – 2:25,2

3 місце – Нещерет Катерина (Свеська спец. школа І-ІІІ ст. № 1, Сумська обл.) –2:39,7

Спринтерська гонка, вільний стиль (1000 м). 2005–2006 р. н. 

1 місце – Анна Звіряка (Краснопільська ЗОШ, Сумська обл.) – 2:33,6

2 місце – Людмила Шутка (Пилипецька ЗОШ, Закарпатська обл.) – 2:29,15

3 місце – Юліана Борисенко (Шосткинська ЗОШ №7, Сумська обл.) –2:40,19

 Спринтерська гонка, вільний стиль (1000 м). 2007–2008 р. н. 

1 місце – Аліна Хміль (Яблунський ліцей, Івано-Франківська обл.) – 2:38,75

2 місце – Софія Шкатула (Свеська спец. школа № 2 ліцей, Сумська обл.) – 2:38,7

3 місце – Софія Яськів (Буцнівська ЗЗСО, Тернопільська обл.) – 2:38,4

 Гонка вільний стиль (5 км), 2003–2004 р. н.

1 місце – Марія Савоченко (Конотопська ЗОШ № 13, Сумська обл.) – 14:24,7

2 місце – Анастасія Нікон (Сумська ЗОШ № 22, Сумська обл.) – 14:27,2

3 місце – Катерина Нещерет (Свеська спец. школа І-ІІІ ст. № 1, Сумська обл.) – 15:44,7

Гонка вільний стиль (3 км), 2005–2006 р. н.

1 місце – Дарина Мигаль (Краснопільська ЗОШ, Сумська обл.) – 9:40,3

2 місце – Юліана Борисенко (Шосткинська ЗОШ № 7, Сумська обл.) – 9:40,6

3 місце – Лопіт Домініка (Воловецька ЗОШ, Закарпатська обл.) – 9:44,0

 Гонка вільний стиль (2,5 км), 2007–2008 р. н.

1 місце – Софія Шкатула (Свеська спец. школа № 2 ліцей, Сумська обл.) – 7:30,8

2 місце – Аліна Хміль (Яблунський ліцей, Івано-Франківська обл.) – 7:39,3

3 місце – Євгенія Мурач (Міжгірська ЗОШ, Закарпатська обл.) – 7:52,1

Юнаки

 Гонка класичним стилем (7,5 км), 2003–2004 р. н.

1 місце – Дмитро Романченко (Шосткинська ЗОШ № 12, Сумська обл.) – 21:40,9

2 місце – Михайло Хміль (Яблунський ліцей, Івано-Франківська обл.) – 21:58,4

3 місце – Микита Шатров (Шосткинська ЗОШ № 1, Сумська обл.) – 22:59,8

Гонка класичним стилем (5 км), 2005–2006 р. н.

1 місце – Ілля Марченко (Сумська ЗОШ № 20, Сумська обл.) – 15:47,4

2 місце – Денис Мухотінов (Конотопська ЗОШ № 12, Сумська обл.) – 16:31,5

3 місце – Дмитро Литвин (Свеська спец. школа № 1, Сумська обл.) – 17:01,3

Гонка класичним стилем (3 км), 2007–2008 р. н.

1 місце – Богдан Нікулін (Шосткинська ЗОШ № 7, Сумська обл.) – 11:07,8

2 місце – Данііл Бистрицький (Шосткинська ЗОШ № 11, Сумська обл.) – 11:17,5

3 місце – Іван Барильник (Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 21, Сумська обл.) – 12:25,4

 Спринтерська  гонка, вільний стиль (1000 м). 2003–2004 р. н. 

1 місце – Михайло Хміль (Яблунський ліцей, Івано-Франківська обл.) – 2:03,55

2 місце – Дмитро Романченко (Шосткинська ЗОШ № 12, Сумська обл.) – 2:07,31

3 місце – Микита Шатров (Шосткинська ЗОШ № 1, Сумська обл.) – 2:10,29

 Спринтерська гонка, вільний стиль (1000 м). 2005–2006 р. н. 

1 місце – Ілля Марченко (Сумська ЗОШ № 20, Сумська обл.) – 2:08,4

2 місце – Денис Мухотінов (Конотопська ЗОШ № 12, Сумська обл.) – 2:21,5

3 місце – Дмитро Литвин (Свеська спец. школа № 1, Сумська обл.) – 2:22,09

 Спринтерська гонка, вільний стиль (1000 м). 2007–2008 р. н. 

1 місце – Нікулін Богдан (Шосткинська ЗОШ № 7, Сумська обл.) –2:19,80

2 місце – Бистрицький Данііл (Шосткинська ЗОШ № 11, Сумська обл.) – 2:22,49

3 місце – Максим Лисенко (Краснопільська ЗОШ, Сумська обл.) – 2:25,1

 Гонка вільний стиль (10 км), 2003–2004 р. н.

1 місце – Михайло Хміль (Яблунський ліцей, Івано-Франківська обл.) – 23:33,2

2 місце – Дмитро Романченко (Шосткинська ЗОШ № 12, Сумська обл.) – 24:04,5

3 місце – Олександр Руденко (Шосткинська гімназія, Сумська обл.) – 25:16,7

Гонка вільний стиль (5 км), 2005–2006 р. н.

1 місце – Денис Мухотінов (Конотопська ЗОШ № 12, Сумська обл.) – 12:31,7

2 місце – Ілля Марченко (Сумська ЗОШ № 20, Сумська обл.) – 12:50,7

3 місце – Михайло Беспалий (Конотопська ЗОШ № 9, Сумська обл.) – 13:22,8

Гонка вільний стиль (3 км), 2007–2008 р. н.

1 місце – Богдан Нікулін (Шосткинська ЗОШ № 7, Сумська обл.) – 8:53,1

2 місце – Данііл Бистрицький (Шосткинська ЗОШ № 11, Сумська обл.) – 9:04,3

3 місце – Іван Барильник (Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 21, Сумська обл.) – 9:23,0

Прес-служба УФУС

Коментарі

коментарі