Тріумф Волинських легкоатлетів на першості країни в Сумах

0
219

З 6 по 8 лютого у м. Суми відбувся Чемпіонат України серед школярів 2004-2005 років народження.

Юні легкоатлети Волинської області, яку представляли вихованці ДЮСШ Любешівської селищної громади, вибороли 5 призових місць. Зокрема, золоті медалі вибороли Валерія Шоломіцька у спортивній ходьбі на 3 км з результатом 13.29,11 та Юлія Петрик з бігу на 3000 м з результатом 4.47,57, а також Юлія здобула срібну нагороду на дистанції 1500 м. Срібну та бронзову нагороду вибороли Оксана Лук’янович у спортивній ходьбі на  3000 м та Катерина Причиніч  з бігу на 3000 м.

У загальнокомандному заліку вихованці ДЮСШ Любешівської  селищної громади посіли перше місце серед всіх ДЮСШ України, які брали участь у заході.

Готували команди до відповідальних стартів тренери-викладачі дитячо-юнацької спортивної школи Любешівської селищної громади Олена та Валентина Борисюки.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України