У Бердянську розіграли медалі Чемпіонату України зі спортивної аеробіки

0
64

З 28 червня по 1 липня у Бердянську, під егідою Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, відбувся Чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед школярів.

Участь у змаганнях взяли 211 спортсменів у складі команд шести областей країни:

  • Донецька область (м. Гірник ДЮК «Гірник», м. Мирноград СК Бригантина», м. Селідово ДЮСШ);
  • Житомирська область (м. Житомир ДЮСШ «Авангард», ЖОДЮСШ «Юність»);
  • Запорізька область (м. Запоріжжя ДЮСШ №10 СК «ЗНТУ», м. Бердянськ ДЮСШ міськво);
  • м. Київ (СК «Талісман КПІ;
  • Сумська область (м. Суми ДЮСШ «Спартак», ДЮСШ «Суми», ДЮСШ №1);
  • Тернопільська область (м. Тернопіль СК).

Юні спортсмени розігрували нагороди в категоріях індивідуальний виступ, пара, трійка, групи, аеростеп та аерофанк у вікових групах: діти, кадети та юніори. 

За результатами змагань призові місця розподілилися наступним чином:

Індивідуальні жінки (юніори):

1. Толкачова Орина (СК “Бригантина”) Донецька область; 2. Костиніч Олександра (ДЮСШ) Запорізька область; 3. Басова Яна (ЖОДЮСШ “Юність”) Житомирська.

Індивідуальні хлопчики (діти молодшого віку):

1. Ломонос Матвій (ДЮСШ “Суми”) Сумська область; 2. Бохан Дмитрій (СК “Бригантина”) Донецька область; 3. Воронов Микита (ДЮК “Гірник”) Донецька область.

Індивідуальні дівчата (діти молодшого віку):

1. Шевченко Марія (ДЮСШ “Суми”) Сумська область; 2. Касьяненко Анастасія (ДЮСШ “Спартак”)Сумська область; 3. Ніколова Кіра (ДЮСШ міськво) Запорізька область.

Індивідуальні хлопчики (діти старшого віку):

1. Серік Ярослав (ДЮСШ “Суми”) Сумська область; 2. Пишний Олександр (ДЮСШ ) Донецька область.

Індивідуальні дівчата (діти старшого віку):

1. Кальницька Анна (ЖОДЮСШ “Юність”) Житомирська область; 2. Колесникова Марія (ДЮСШ міськво) Запорізька область; 3. Остапенко Анна (ДЮСШ “Спартак”) Сумська область.

Індивідуальні чоловіки (юніори):

1. Марусич Богдан (СК “Бригантина” ) Донецька область;

2. Мартинов Андрій (СК “Бригантина”) Донецька область;

3. Матвієнко Давид (ДЮСШ “Спартак”) Сумська область.

Індивідуальні жінки (юніори):

1. Толкачова Орина (СК “Бригантина”) Донецька область;

2. Костиніч Олександра (ДЮСШ міськво) Запорізька область;

3. Басова Яна (ЖОДЮСШ “Юність”) Житомирська область.

Пари (діти молодшого віку):

1. Ломонос Матвій, Майборода Катерина (ДЮСШ “Суми”) Сумська область;

2. Куцев Максим, Передрій Катерина (ДЮК “Гірник”) Донецька область;

3. Васюніна Аліна, Бохан Дмитрій (СК “Бриганина”)Донецька область.

Пари (діти старшого віку):

1. Серік Ольга, Серік Ярослав (ДЮСШ “Суми”) Сумська область;

2. Кудінова Анастасі, Пишний Олександр (ДЮСШ) Донецька область;

3. Лихолат Поліна, Кокарев Артем (ДЮСШ №10) Запорізька область.

Пара (юніори):

1. Матвієнко Давид, Арзамасцева Марія (ДЮСШ “Спартак”) Сумська область;

2. Батрак Олександра, Марусич Богдан (СК “Бригантина”) Донецька область.

Трійки (діти молодшого віку):

1. СК “Бригантина” Донецька область; 2. ДЮСШ “Суми” Сумська область; 3. ДЮК “Гірник” Донецька область

Трійки (діти старшого віку):

1. ЖОДЮСШ “Юність” Житомирська область; 2. ДЮСШ міськво , Запорізька область; 3. ДЮСШ “Спартак” Сумська область.

Вид програми: Трійки (юніори):

1. ДЮСШ “Авангард” Житомирська область; 2. ДЮСШ міськво Запорізька область; 3. СК “Бригантина” Донецька область.

Групи (діти молодшого віку):

1. СК “Бригантина” Донецька область; 2. ДЮСШ “Суми” Сумська область; 3. ДЮСШ міськво Запорізька область.

Групи (діти старшого віку):

1. ДЮСШ міськво Запорізька область; 2. ДЮСШ “Спартак” Сумська область; 3. СК “Бригантина” Донецька область.

Групи (юніори):

1. ДЮСШ “Авангард” Житомирська область.

Аеро Денс (діти молодшого віку):

1. ДЮСШ №10 Запорізька область; 2. ДЮСШ “Спартак” ДЮСШ №1 Сумська область.

Аеро Денс (діти старшого віку):

1. ДЮСШ “Спартак” Сумська область; 2. ДЮК “Гірник” Донецька область; 3. ДЮСШ №10 Запорізька область.

Аеро Денс (юніори):

1. ДЮСШ “Авангард” Житомирська область; 2. ДЮК “Гірник” Донецька область.

Аеро Степ (діти молодшого віку):

1. СК “Бригантина” Донецька область; 2. ДЮСШ №10 Запорізька область; 3. ДЮСШ “Суми” Сумська область.

Аеро Степ (діти старшого віку):

1. ДЮК “Гірник” Донецька область; 2. ЖОДЮСШ “Юність” Житомирська область; 3. ДЮСШ “Суми” Сумська область.

Аеро Степ (юніори):

1. ДЮК “Гірник” Донецька область; 2. ДЮСШ №10 Запорізька область.

Аеро Фанк (діти молодшого віку):

1. СК “Бригантина” Донецька область; 2. ДЮК “Гірник” Донецька область; 3. СК “ЗНТУ” Запорізька область.

Аеро Фанк (діти старшого віку):

1. СК “Бригантина” Донецька область; 2. ДЮСШ №10 Запорізька область.

Аеро Фанк (юніори):

1. ДЮК “Гірник” Донецька область; 2. ДЮСШ №10 Запорізька область.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарі