У Запорізькій області визначено переможців онлайн-конкурсу з предмета “Фізична культура”

0
49

На Запоріжжі відбувся обласний учнівський онлайн-конкурс з предмета “Фізична культура”. Захід проходить у Запорізькій області з 2012 року за ініціативи завідувачки кафедри фізичної культури і спорту Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидата педагогічних наук Олени Петрівни Аксьонової.

Цього року через карантинні обмеження олімпіада відбулася в форматі онлайн – щодня команди учнів закладів освіти різного типу підключалися до ZOOM, щоб продемонструвати свої досягнення та рівень фізичної досконалості.

42 команди з різних куточків Запорізької області, 81 учасник (42 дівчини + 39 юнаків) виконували завдання згідно з програмою заходу: 

  • елементи настільного тенісу;
  • елементи бадмінтону;
  • кидок м’яча в стіну;
  • планка “скелелаз”;
  • силові вправи на гімнастичній лаві;
  • планка “ball”.

За результатами були визначені чемпіони та призери конкурсу.

ДІВЧАТА:

1 місця:

Калініченко Анастасія (Комунальний заклад “Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Січовий колегіум” Запорізької обласної ради, 9 клас, викладач -Ганніч Вячеслав Володимирович)

Асєєва Юлія (Фруктовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новенської сільської ради Мелітопольського району, 11 клас, викладач Купаєв Віктор Віталійович)

2 місця:

Сидоренко Єлизавета (Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів “ОСНОВА” Запорізької міської ради Запорізької області, 10 клас, викладачі Матвіїшина Тетяна Дмитрівна, Кліщевська Яна Володимирівна)

Ксєндзова Єлизавета (Петропільський опорний заклад загальної середньої освіти Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області, 10 клас, викладач Шаповалова Ольга Вікторівна)

Вертегєл Амєлія (Комунальний заклад “Роздольський ліцей” Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області, 11 клас, викладач Константинова Ольга Федорівна)

Яхно Анна (Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Енергодарської міської ради Запорізької області, 10 клас, викладач Корнієнко Віктор Іванович)

3 місця:

Донцова Еліна (Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області, 10 клас, Каріка Тетяна Дмитрівна)

Білан Кіра (Комунальний заклад “Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти” Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області, 8 клас, викладач Білан Олег Іванович)

Воробйова Наталія (Опорний навчальний заклад Нововасилівський навчально-виховний комплекс “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – позашкільний навчальний заклад “Гармонія” Нововасилівської селищної ради Запорізької області, 10 клас, викладач Хрипченко Ігор Олександрович)

Карась Катерина (Комунальний заклад “Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3” Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області, 9 клас,  викладач Дудка Тетяна Борисівна)

Антоненко Дана (Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради Бердянського району Запорізької області, 11 клас 92 3 Бутенко Анастасія Олександрівна)

Косікова Анжеліка (Великобілозерський навчально-виховний комплекс №1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області, 9 клас, викладач Мисюра Юрій Анатолійович)

Маніца Вікторія (Комунальний заклад “Веселівська районна різнопрофільна гімназія” Веселівської селищної ради, 11 клас, викладач Сенюков Олександр Едуардович)

ЮНАКИ

1 місця: 

Залізко Артем (Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів “ОСНОВА” Запорізької міської ради Запорізької області, 11 клас, викладачі Матвіїшина Тетяна Дмитрівна, Кліщевська Яна Володимирівна)

Дорошенко Данило (Великобілозерський навчально-виховний комплекс №1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області, 9 клас, викладач Пілішенко Віталій Миколайович)

2 місця:

Борденюк Сергій (Комунальний заклад «Гуляйпільський колегіум «Лідер» Гуляйпільської міської ради, 11 клас, викладач Мінкін Віктор Ігорович)

Троян Кирило (Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Запорізької міської ради Запорізької області, 10 клас, викладач Зайцев Михайло Антонович)

Дубяга Микита (Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільнянської міської ради, 11 клас 67, викладач Гиря Віталій Володимирович)

Єлисєєв Ілля (Опорний навчальний заклад Нововасилівський навчально-виховний комплекс “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – позашкільний навчальний заклад “Гармонія” Нововасилівської селищної ради Запорізької області, 11 клас, викладач Хрипченко Ігор Олександрович)

3 місця:

Герасименко Ярослав (Фруктовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новенської сільської ради Мелітопольського району, 11 клас, викладач Купаєв Віктор Віталійович)

Гнатовський Владислав (Запорізька гімназія №46 Запорізької Міської ради Запорізької області, 11 клас, викладач Величко Олеся Станіславівна)

Звольський Едуард (Комунальна установа “Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів № 2” Пологівської міської ради, 11 клас, викладач Перебейнос Тетяна Яківна)

Климець Дмитро (Комунальний заклад “Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти” Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області, 10 клас, викладач Білан Олег Іванович)

Яцький Максим (Комунальний заклад “Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Січовий колегіум” Запорізької обласної ради, 8 клас. Облпідпорядкування, викладач Ганніч Вячеслав Володимирович)

Степанов Іван (Комунальний заклад “Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” Запорізької обласної ради, 9 клас., викладач Шукін Віктор Олександрович)

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України

Коментарі

коментарі