Успішний виступ рівненських школярів на Чемпіонаті України з плавання

0
450

Вітаємо школярів вихованців спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2 Рівненської міської ради із вдалим виступом на зимовому чемпіонаті України з плавання серед юнаків.

У період з 19 по 21 березня у м. Харків «Басейн КЗ МКСДЮШОР 25 м» проходив зимовий чемпіонат України серед юнаків з плавання де змагалися юнаки 2007-2008 року народження та дівчата 2008 – 2009 року народження і молодші.

Брали участь у змаганнях майже 350 спортсменів із 28 областей України.

Вихованці СДЮСШОР №2 у скарбничку команди Рівненської області вибороли 6 золотих, 3 срібних та 4 бронзових медалей:

-Ян Рубльов виборов золоті нагороди на дистанціях 1500, 400 та 200 вільний стиль і срібну нагороду на дистанції 100 вільний стиль;

– Влада Трачук виборола золоті нагороди на дистанціях 100 та 200 комплексне плавання і срібні нагороди на дистанціях 100 батерфляй та 400 комплексне плавання;

– Варвара Глущенко здобула золоту нагороду на дистанції 200 на спині та бронзові нагороди на дистанціях 800, 400 та 200 вільний стиль;

– Олександра Маркопольська здобула бронзову нагороду на дистанції 400 комплексне плавання.

Ян Рубльов, Влада Трачук та Варвара Глущенко у складі команди Рівненської області вибороли бронзові нагороди в естафетному плаванні 4х50 вільний стиль змішаний.

Загалом команда СДЮСШОР №2 виборола 1 місце серед 64-х СДЮСШОР, ДЮСШ, СПОРТИВНИХ КЛУБІВ та команда Рівненської області посіла почесне 2-ге загально командне місце серед 28 областей України.

Щиро вітаємо спортсменів, тренерів та їх близьких із чудовим стартом на чемпіонаті України.

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України