Відбулися фінальні змагання ІІІ літньої Гімназіади України з гімнастики художньої

0
270

З 18 по 21 травня 2021 року у м. Біла Церква Київської області на базі спортивного комплексу Спортивного клубу армії 7 Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проводилися фінальні змагання ІІІ літньої Гімназіади України з гімнастики художньої.

У змаганнях взяло участь 105 кращих гімнасток з 16 регіонів України. Зокрема це: Дніпропетровська, Вінницька, Харківська, Чернівецька, Львівська, Полтавська, Одеська, Закарпатська, Волинська, Київська, Рівненська, Кіровоградська, Миколаївська, Херсонська, Черкаська області та м. Київ.

У загальнокомандній першості першими стали дівчата з команди міста Києва, другу сходинку посіли спортсменки з Дніпропетровської області, третіми стали гімнастки команди Харківської області.

Збірні команди більшості областей показали високу спортивну майстерність та, за результатами змагань, будуть відібрані до збірних команд областей та України.

Переможці та призери змагань були відзначені нагородами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Української федерації учнівського спорту.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України