Всеукраїнський рейтинговий турнір пам’яті Якутовича Ф.А. та Якутовича О.Ф. з настільного тенісу пройшов у Запоріжжі

0
184

Закінчився ювілейний двадцятий Всеукраїнський рейтинговий турнір пам’яті Якутовича Ф.А. та Якутовича О.Ф. з настільного тенісу який проходив 5-7 лютого у місті Запоріжжя.

У турнірі прийняли участь більше 200 спортсменів з усієї України, Вознесенські тенісисти теж вирішили боротись за нагороди вищого гатунку.

Боротьба йшла до останнього дня змагань. Зарубіна Ольга дійшла до півфіналу, нажаль зустріч з Київлянкою була не на нашу користь 3:1 і лише боротьба за третю сходинку, нажаль і тут не пощастило під час гри отримала травму та в нерівній боротьбі лише четверте місце. Сергій Байчев потрапивши у фінальну сітку програв призеру ЧУ та зайняв 7 місце. Іванов Андрій не впоравшись з емоціями лише 21 місце. А от наші наймолодші спортсмени Тодоратьєва Маргарита та Алексєєв Валентин, граючи з більш досвідченими гравцями показали волю до перемоги вигравши половину зустрічей та посівши 8 місця у своїх вікових групах.

Неоціненний досвід отримано,крокуємо далі!

Миколаївське  обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України