Запорізька школярка виграла Кубок України зі стрибків у воду

0
308

У столичному басейні «Ліко» цими днями триває Кубок України зі стрибків у воду серед вікових груп «А» і «В». Спортсмени розігрують 16 комплектів на метровому і триметровому трамплінах, вишці, синхронних стрибках з 3-метрового трампліну та 10-метрової вишки. Змагання є відбірковими на червневий чемпіонат Європи серед юніорів.

Чудові новини маємо від запоріжців. У змаганнях дівчат на трампліні 3 м серед вікової групи «А», переможницею Кубка України стала Софія Шинкаренко, набравши 321,90 бали.. І це при тому, що 13-річна спортсменка змагалася у старшій віковій категорії до 18 років.

«Мені потрібно було підправити всю довільну програму, в цілому, я вважаю, що я справилася зі своїм завданням. Ця золота медаль для мене дуже цінна», – прокоментувала чемпіонка свій виступ Федерації стрибків у воду України.

Також Софія стала бронзовою призеркою Кубка України на виці 10 м, набравши 299,90 балів.

А крім того Софія Шинкаренко виборола бронзову нагороду у синхронних стрибках з 3-метрового трампліну, в парі з одноклубницею Яною Говтвян, запоріжанки набрали  200,82 балів.

Дівчата навчаються у школі №18,  представляють СДЮШОР «Мотор-Січ». Підготували спортсменок — ЗТУ Турова Т.А, Свірідов В.Г, тренер Криніцина О.М.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України