Завершився столичний етап Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України»

0
370

10 квітня у спортивній залі столичної Скандинавської гімназії завершилися змагання міського етапу Всеукраїнських змагань з футзалу серед учнівської молоді «Шкільна футзальна ліга України», які тривали на базі вищезазначеного закладу загальної середньої освіти з 8 по 10 квітня.

У підсумку запеклих футзальних баталій перше місце зі здобутком у 10 пунктів завоювали вихованці гімназії «Міленіум» № 318 Солом’янського району. Друге місце посіла команди спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №247 з поглибленим вивченням іноземних мов Деснянського району. Третє місце вибороли учні спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №234 з поглибленим вивченням економіки і права Дніпровського району.

Призерів освітянських змагань відзначили кубками, медалями та грамотами Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і Департаменту освіти і науки Київради. Також переможців міського етапу було нагороджено професійним футзальним м’ячем, який особисто вручив президент Федерації футзалу міста Києва Руслан Хоботов.

Висловлюємо слова вдячності за допомогу в організації змагань серед учнівської молоді керівництву Скандинавської гімназії та особисто вчителю-методисту з фізичної культури і за сумісництвом головному судді змагань Олександру Борисенку.

Вітаємо переможців міських змагань та бажаємо учням гімназії «Міленіум» № 318 Солом’янського району гідно представити столицю на зональному етапі Всеукраїнських змагань з футзалу серед учнівської молоді «Шкільна футзальна ліга України».