На Волині стартували ХХ Спортивні ігри школярів

0
68

26 березня у Будинку спорту спортивно-оздоровчого комплексу «Шахтар» відбулися ХХ Спортивні ігри школярів Волині з баскетболу 3х3 серед дівчат.

На відкритті змагань члени оргкомітету та директор СОКу «Шахтар» Любомир Гапон привітали спортсменів і їх наставників. Присутні вшанували пам’ять воїнів полеглих за Україну хвилиною мовчання.

На 4 майданчиках змагались команди дівчат з 19 громад Волинської області. Баскетболістки у спортивній боротьбі завзято виборювали перемогу.

Показавши гарну підготовку і чудову гру перше та друге місця здобули дівчата з І та ІІ команд м. Нововолинська.

Третє місце вибороли спортсменки із древнього міста Володимира.

Переможці і призери ігор отримали медалі та грамоти, а переможці кубок від Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Вітаємо наших юних спортсменів та бажаємо подальших перемог!